+48 22 122 13 13
biuro@kubki-reklamowe24.pl
Dawno, daaaaawno temu,
za siedmioma górami,
żyli sobie ludzie
i zajmowali się kubkami...
 
Chwileczkę, niezła bajka - lecz nie o nas.
My jesteśmy blisko i nadal zajmujemy się kubkami ;)

Choć nasza opowieść nie rozpoczyna się za siedmioma górami w baśniowej krainie, to z pewnością ma swoją magię. Z dumą stwierdzamy, że nasza codzienność jest nierozerwalnie związana z kubkami. To z kubkiem rozpoczynamy dzień, towarzyszy nam przy porannej kawie, która wypędza resztki snu spod powiek. Gdy dni stają się pełne zadań, to znów towarzyszy nam kubek, oferując chwilę ukojenia w zgiełku codzienności. Kubki są z nami przy obiedzie, podczas popołudniowej herbaty i na koniec pracowitego dnia. Kubki, to nie tylko naczynia, ale przede wszystkim nasza praca i fun.

Agencja reklamowa
Agencja reklamowa

Jesteśmy agencją reklamową, która od 2001 roku rozwija swoją działalność na rynku Giftmarketingu. Zauważywszy rosnące zainteresowanie kubkami reklamowymi, postanowiliśmy wyodrębnić je z szerokiej oferty gadżetów reklamowych, tworząc to wyjątkowe miejsce w sieci. Kubki, butelki czy bidony reklamowe to tak obszerny temat, że zasługiwały na swoją własną platformę, by nie zagubił się w gąszczu innych produktów. Chcemy, aby każdy mógł docenić potencjał tych praktycznych i atrakcyjnych przedmiotów.

 

Jestem Kubek. JaKubek.

Moja historia zaczyna się od umiejętnych dłoni, które z pasją nadały mi kształt, a następnie poddany zostałem procesowi dekorowania i wypalania w piecu ceramicznym. Te etapy ukształtowały mój charakter, uczyniły mnie trwałym i estetycznym, abym mógł towarzyszyć Ci w fascynującej podróży przez świat kubków reklamowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, jestem tu dla Ciebie. Razem z naszym zespołem z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze idealnych kubków reklamowych dla Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu i życzymy inspirujących odkryć w świecie naczyń z nadrukiem na naszej stronie!

Agencja reklamowa